Mandl Zetina Steam Ironer 560

110-zetina560

Mandl Zetina Steam Ironer 560 slouží k žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl se vyznačuje jednoduchou obsluhou a snadným, rychlým, bezpečným a pohodlným žehlením bez námahy.

Více informací

Dostupnost: Vyprodáno

Doprava: ZDARMA

Záruka: 24 měsíců

29 990,00 Kč s DPH

24 785,12 Kč bez DPH

Mandl Zetina Steam Ironer 560

Mandl Zetina Steam Ironer 560 slouží pro snadné žehlení veškerého domácího prádla, jako jsou košile, trička, kalhoty, ubrusy, odolné látky, nejjemnější tkaniny či delikátní límečky. Mandl Zetina umožňuje snadné a pohodlné žehlení bez námahy, které je třikrát rychlejší než žehlení s běžnou žehličkou.

Mandl Zetina 560 umožňuje snadnou manipulaci


Mandl je připraven již za 1 minutu k napařování. Dokáže šetrně a bez problémů vyžehlit i nejobtížnější materiály bez nutnosti předchozího navlhčení. Při přerušení žehlení se pára automaticky odpojí.


Prádlo se do mandlu vkládá snadno na volnou spodní část, ve které je umístěno topné těleso. Pohyblivý válec se na prádlo přitlačí zhora. Důmyslný systém umístění napařování ve spodní části zajistí mimořádně dobré proniknutí páry do prádla. Topné těleso má velký povrch, který je vhodný pro velké kusy prádla, jako jsou závěsy, ložní prádlo a další.


Topné těleso má oba dva konce volné, což umožňuje s trochou cviku vyžehlit pánskou košili za méně než 2 minuty. Mandl Pfaff umožňuje snadné a šetrné žehlení dokonce takových materiálů, jako je samet či hedvábí. Po skončení žehlení jsou samet i hedvábí hladké.


Při žehlení s mandlem Zetina 560 lze pohodlně sedět a nevzniká nutnost vynakládat jakýkoliv tlak, což šetří nohy i záda uživatele. Mandl lze po skončení žehlení pohodlně složit a na kolečkách odsunout na určené místo. Mandl je tak nenáročný na prostor a lze ho skladovat ve velmi malém prostoru.

Mandl Zetina 560 je bezpečný


Topné těleso má bezpečné umístění ve spodní části, takže mezi rukama uživatele a topným tělesem vždy leží prádlo. Toto umístění topného tělesa znemožňuje případné popálení. Voda se neohřívá v nádržce na vodu, takže nemůže dojít ke vzniku nebezpečného přetlaku. Při výpadku elektrického proudu lze zvláštním ovladačem uvolnit válec, takže prádlo zůstane zaručeně nepoškozené.


Parametry platné pro mandly Zetina 560:


Rozměry v provozním stavu (š x h x v):  76 x 40 x 100
Rozměry ve složeném stavu (š x h x v): 52 x 40 x 82
Hmotnost: 34,5 kg
Objem zásobníku vody (celkem): 1,3 l - cca 60 minut páry
Síťové napětí 220 - 240 V/50 Hz
Maximální příkon (max.): 2,9 kW
Délka válce: cca 67 cm
Pracovní výška: 84,5 cm
Délka topného tělesa: 65 cm
Přítlačná síla válce: 600 N
Rychlost žehlení: 1,25 - 3,58 m/min. - proměnlivá
Termostatická regulace teploty
Indikátor stavu vody (při poklesu pod 10 %)


S ohledem na minimální prodej je u tohoto produktu vyžadována platba předem. V případě zájmu je možno na vyžádání zaslat zálohovou fakturu.

Tento výrobek je s ohledem na rozměry zasílán výhradně službou DHL resp. PPL Sprint, kterou je třeba objednat den dopředu.

Napsat recenzi

Mandl Zetina Steam Ironer 560

Mandl Zetina Steam Ironer 560

Mandl Zetina Steam Ironer 560 slouží k žehlení domácího prádla, košil, triček, kalhot, ubrusů, atd. Mandl se vyznačuje jednoduchou obsluhou a snadným, rychlým, bezpečným a pohodlným žehlením bez námahy.

Napsat recenzi